Твоето място за игра !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Качествените сървари!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как да разпознаем хаковете ?

Go down 
АвторСъобщение
AVATAR BOMBA=:LESHTA

AVATAR BOMBA=:LESHTA


Брой мнения : 4
Join date : 08.07.2016
Местожителство : Plovdiw

Как да разпознаем хаковете ? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да разпознаем хаковете ?   Как да разпознаем хаковете ? Icon_minitimeПет Юли 08, 2016 5:03 pm

Здравейте! От годините ми опит като админ и играч мисля , че не всеки админ може да разпознае различните видове хакове за това реших , че една тема няма да е зле да има !

1. Дисаблер или така наречения aim hack , също така срещан и като CD HACK: Лесно се разпознава. *Като стреля мерника му се клати около главата на врага (ако е настроен на bot 1, тоест да бие глави) *Играча не го лови флаш (ако така е настроен дисаблера) *Мерника на хакера лепне от враг на враг.
2. Wall Hack ! Много ВНИМАНИЕ трябва при този вид хак! *Следене по стените. * Играчът не го лови флаш (ако е така настроено). *Доста често излизане на стрелба и то с глава . Мисля, че са това, все пак внимавайте защото уалловете са най-трудните за откриване хакове и много е подвеждащо при тях , защото някой играчи просто стрелят по стените с надежда да уцелят противника и така все едно с с този вид хак!
3. Speed Hack! Това за мен е един от най лесните за хващане хакове! *По бърза скорост на вървене от другите играчи. *Когато стреля някой (автоматик) мерника му играе супер бързо и лесно се разпознава! *Лепнене на мерника от играч на играч. *Не го лови флаш!!

Ами това е! УСПЕХ НА ВСИЧКИ
Върнете се в началото Go down
https://opti-lan.bulgarianforum.net/
 
Как да разпознаем хаковете ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Твоето място за игра ! :: Уроци-
Идете на: